خانه / اخبار / فراخوان مقالات دکو ۲۰۱۸
9734

فراخوان مقالات دکو ۲۰۱۸

فراخوان مقاله یازدهمین کنفرانس بین المللی تجارت جهانی مبلمان ، طراحی ، هنر ، دکوراسیون و صنایع وابسته 

(دکو ۲۰۱۸)

یازدهمین کنفرانس بین المللی دکو ( دکو ۲۰۱۸) در سال جاری برگزار خواهد شد. با الهام از نامگذاری سال جاری ” حمایت از کالای ایرانی ” وبرگزاری دومین جشنواره طراحی، در نظر است جهت بهره گیری از فرصت ایجاد شده برای تشکل های صنفی ، صنعتی و صادراتی در حوزه صنایع کوچک و متوسط بویژه تشکل های ملی و استانی مبلمان، دکوراسیون و صنایع وابسته، نظرات علمی اساتید و پژوهشگران دانشگاهی داخل و خارج از کشور را در قالب مقالات علمی، سخنرانی در کنفرانس ، نصب پوستر در نمایشگاه جانبی و درج در نشریات علمی پژوهشی مورد بهره برداری قرار گیرد.

لذا بدینوسیله از تمامی دست اندر کاران اقتصادی، اساتید، پژوهشگران و دانشجویان علاقمند دعوت می شود چکیده مقالات خود را در محورهای تعیین شده زیر حداکثر تا ۳۰ مهر ماه و اصل مقاله کامل را حداکثر تا دهم آبان ماه ۱۳۹۷ به دبیرخانه شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته ارسال نمایند .

در صورت پذیرش مقاله ارسال شده جهت سخنرانی در کنفرانس ، از نویسنده یا نویسندگان دعوت می شود که نسبت به ارایه مقاله در قالب سخنرانی در کنفرانس دکو اقدام نمایند .

محورهای کنفرانس :

– فناوری های نوین تولید ( مواد اولیه، مبلمان، دکوراسیون و صنایع وابسته).

– کیفیت ناب در تولید ایرانی.

– سرمایه های انسانی کلید توسعه و ارتقاء صنعت نوین.

– رویکردهای خلاقانه اقتصادی جهت سرمایه گزاری های نوین.

– طراحی ایرانی فضاهای تجاری و اقامتی برای جذب گردشگر.

– هدایت سرمایه و ایجاد ارزش افزوده در صنعت مبلمان، دکوراسیون و صنایع وابسته.

– توجه به ایده های خلاق مدیریتی با هدف جهش نوآوری در صنایع کوچک و متوسط .

واژگان و مفاهیم کلیدی در ارایه مقالات:

کلید واژه های طراحی علمی، فناوری های نوین، منابع انسانی متخصص( مدیریت، مهندسین، تکنسین ها، نیروهای کار ماهرو…)، سرمایه گذاری داخلی، جذب سرمایه گذاری خارجی( سرمایه گذاری های مشترک)، تولید رقابتی(کیفیت، استاندارد، قیمت و…)، توسعه صادرات، برندینگ، محیط کسب و کار( موانع و مشکلات تولید و صادرات در حوزه های بانکی، گمرکی، مالیاتی، تامین اجتماعی، تعرفه های گمرکی، استاندارد و…) بازاریابی( تبلیغات، نمایشگاه ها و…) زنجیره تامین( مواد اولیه و نهاده های تولید) تولید و توزیع، فعالیت های تشکلی، استارت آپ ها و گردشگری.

مقالات پذیرفته شده نیزدر کتاب مقالات کنفرانس دکو ۲۰۱۸ و نشریه انجمن علوم صنایع چوب و کاغذ ایران که دارای امتیاز علمی برای اساتید و دانشجویان متقاضی حضور در تحصیلات تکمیلی می باشد، چاپ خواهد شد. از اینرو باید شرایط نگارش مقالات علمی توسط ارائه دهندگان مقالات به طور کامل رعایت گردد.

نشانی دبیرخانه: میدان آرژانتین ، خیابان بخارست ، کوچه دهم ، پلاک ۸ ، واحد ۸

تلفن :۱۳- ۸۸۵۰۷۵۱۲ فکس : ۸۸۵۰۷۵۱۴

منبع: شورای ملی مبلمان و دکوراسیون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *