خانه / اخبار / فراخوان شرکت در رقابت جوایز برترین های مبلمان جهان FLA
095

فراخوان شرکت در رقابت جوایز برترین های مبلمان جهان FLA

به نام خدا

فراخوان شرکت در رقابت جوایز برترین های مبلمان جهان FLA

 

قابل توجه افراد و شرکت های برجسته مرتبط با صنعت مبلمان : تولیدکنندگان، بازرگانان، توزیع کنندگان، تامین کنندگان ماشین آلات و مواد اولیه، برگزارکنندگان نمایشگاه ها و دیگر سازمان ها و افراد مرتبط با صنعت و تجارت مبلمان با سابقه کاری حداقل پنج سال.

ثبت نام برای شرکت در FLA (Furniture Leadership Awards)، یکی از معتبرترین رقابت های صنعت مبلمان جهان، آغاز شد و تا تاریخ ۱۵ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۵ آذرماه ۱۳۹۹) ادامه خواهد داشت. این رویداد پیش از این در سال های گذشته نیز با ارزیابی داوران بین المللی برگزار شده است. مجری این رویداد، شرکت ASP به پشتیبانی CAFA انجمن اتحادیه های مبلمان آسیا، IAFP نشریات بین المللی مبلمان و دکوراسیون) در کنار حامیان به نام و برتر از سراسر دنیا)  و با حمایت  CIFF گوانگ ژو که بزرگ ترین نمایشگاه تجارت مبلمان و دکوراسیون داخلی دنیا می باشد،‌ برگزار میشود.

هدف این رویداد علاوه بر شناسایی افراد و شرکت های برجسته صنعت، تعیین نقش مدل ها، معین کردن معیارها و ایجاد یک بستر جهانی برای شبکه سازی و تبادل در صنعت و تجارت مبلمان است. از سال ۲۰۰۸، این رویداد علاوه بر مطرح کردن جهانی برندهای مختلف و ارتقا جایگاه آن ها در سطح بین الملل، سهم مهمی در پیشرفت و حرکت رو به جلوی شرکت های محتلف داشته است. برخی از برندگان دوره های قبلی شامل شرکت هایی سریع الرشد با مدیریت برتر از کشورهای مختلف دنیا می باشند.

رسته های مختلف جوایز شامل موارد زیر می باشد:

  • جایزه شرکت برتر
  • جایزه برند برتر
  • جایزه محصول برتر
  • جایزه ستاره نوظهور
  • جایزه رهبر زن برجسته
  • جایزه رهبر مرد جوان برجسته
  • جایزه بهترین شرکت سال
  • جایزه مدیرعامل جهانی سال

با توجه به همه گیری ویروس کرونا در سراسر جهان و اثرات منفی آن بر کسب و کارها، این رویداد نیز دستخوش برخی تغییرات شده است. هیئت داوران متشکل از مقامات صنعت ، استراتژیست های مدیریت و دانشگاهیان مشهور خواهد بود و این هئیت به دنبال شناسایی شرکت هایی می باشند که علاوه بر مقاومت و پایداری به ویژه با توجه به شرایط دشوار کنونی که اکنون جهان با آن روبرو است، توانسته اند گامی به سمت جلو بردارند.

از معیارهای مهم و اثرگذار که در سیستم جامع ارزیابی توسط داوران بین المللی تعیین کننده خواهند بود می توان به برندینگ و مارکتینگ، استراتژی و مدیریت، ظرفیت نیروی انسانی و توسعه، روش تجارت و قابلیت اجرایی و توان و مدیریت مالی، اشاره کرد.

فرم ثبت نام و جزئیات بیشتر در مورد این رویداد را می توانید در آدرس www.furnitureleadership.com. مشاهده کنید.

داوری این رویداد تا ژانویه ۲۰۲۱ صورت خواهد گرفت. نتایج اولیه در فوریه ۲۰۲۱ و سپس در یک مراسم مجلل که در تاریخ ۱۹ مارس ۲۰۲۱ (۲۹ اسفند ۱۳۹۹) همزمان با نمایشگاه CIFF گوانگ ژو در چین که یکی از بزرگ ترین و مهم ترین نمایشگاه های مبلمان جهان و از اسپانسرهای این رویداد می باشد، برگزار خواهد شد.

در صورت وجود قوانین منع مسافرت تا آن تاریخ، مراسم به صورت آنلاین در یک پلتفرم مجازی و یک هفته پس از پایان نمایشگاه گوانگ ژو انجام خواهد گرفت.

در همین راستا، از اعضا و شرکت های برجسته عضو شورای ملی مبلمان، دکوراسیون و صنایع مرتبط ایران و سایر فعالان اقتصادی، بازرگانان، توزیع کنندگان، تولیدکنندگان، صادرکنندگان دعوت می گردد تا به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در این رویداد شرکت نمایند.

شایان ذکر است که با توجه به عضویت شورای ملی مبلمان، دکوراسیون و صنایع مرتبط ایران در CAFA، آمادگی این شورا جهت ارائه راهنمایی و نیز انجام ثبت نام متقاضیان اعلام می گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *